Sport czy dieta

Atrakcyjna sylwetka to bez wątpienia jeden z ważnych celów, a można nawet powiedzieć, że jedno z najpiękniejszych marzeń, jakie może mieć człowiek. Wydaje się, że do realizacji tego celu mogą prowadzić ogólnie rzecz biorąc dwie drogi, a węże igielitowe mianowicie sport lub dieta. Które z tych rozwiązań jest lepsze? Oczywiście trudno na to pytanie odpowiedzieć. Pewne jest natomiast to, że najlepsze efekty daje zastosowanie obu jednocześnie.

Moim zdaniem znacznie lepszym rozwiązaniem jest uprawianie sportu, ponieważ dzięki http://www.prefabetkurzetnik.pl/beton-towarowy.html temu można nie tylko dbać o linię, ale również poznać nowych ludzi, a także zrobić w życiu coś ciekawego – na przykład objechać rowerem Polskę. Dieta natomiast wydaje się bardzo dużym wyrzeczeniem, szczególnie że każdego dnia trzeba pilnować, by nie złamać raz narzuconych sobie zasad.
Tymczasem w przypadku sportu możemy znacznie swobodniej podchodzić do tematu żywienia, a co najważniejsze – nie musimy sobie odmawiać ulubionych potraw tylko i wyłącznie dlatego, że są kaloryczne.